36 results in search
54 photos
11 Jennifer Lane Collinsville IL 62234
$730,000
-$30,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 39

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
7302 W Kirsch Road Collinsville IL 62234
$655,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,640
Days on Market: 153

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
8043 Charleston Troy IL 62294
$650,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,984
Days on Market: 0

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
3527 Boomerang Drive Marine IL 62061
$595,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,020
Days on Market: 9

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1538 Sagaponak Lane Troy IL 62294
$565,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,982
Days on Market: 2

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
6 Jennifer Lane Collinsville IL 62234
$560,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,263
Days on Market: 5

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
8444 Cryder Lane Court Troy IL 62294
$519,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,833
Days on Market: 53

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
1407 Crimson King Way Troy IL 62294
$515,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,699
Days on Market: 31

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
540 Glendale Drive Troy IL 62294
$510,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,892
Days on Market: 9

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
77 photos
1406 Crimson King Way Troy IL 62294
$508,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,763
Days on Market: 19

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
8048 Radcliffe Place Troy IL 62294
$497,300
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,637
Days on Market: 27

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
7150 Savannah Dr. Glen Carbon IL 62034
$485,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,551
Days on Market: 372

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
7154 Savannah Dr. Glen Carbon IL 62034
$479,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,484
Days on Market: 372

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
501 Stonebriar Drive Troy IL 62294
$474,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,719
Days on Market: 24

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
437 Briar Creek Road Troy IL 62294
$459,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,634
Days on Market: 10

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
511 Coventry Road Troy IL 62294
$430,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 2

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
117 Northwoods Drive Troy IL 62294
$399,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,322
Days on Market: 45

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
408 DUFFY Drive Marine IL 62061
$395,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,809
Days on Market: 37

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
625 Buckingham Drive Troy IL 62294
$379,900
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 2,513
Days on Market: 2

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
531 Taake Lane Troy IL 62294
$375,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 94

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
82 W Lake Drive Troy IL 62294
$375,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 0

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
516 Nottingham Drive Troy IL 62294
$340,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,200
Days on Market: 123

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
10409 Lower Marine Road Marine IL 62061
$325,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,592
Days on Market: 223

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
415 Summerfield Road St Jacob IL 62281
$320,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 23

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
11807 Us Highway 40 Highland IL 62249
$308,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,927
Days on Market: 76

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
10 Arbor Springs Troy IL 62294
$305,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,230
Days on Market: 3

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
9 PARKLANE Drive W Troy IL 62294
$300,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,532
Days on Market: 58

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
206 N DOUGLAS Street St Jacob IL 62281
$299,000
-$11,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,210
Days on Market: 27

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
516 Lanahan Drive Troy IL 62294
$285,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,118
Days on Market: 8

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
111 Theresa Drive Troy IL 62294
$255,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,134
Days on Market: 8

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment